5. Prekių pristatymas ir įteikimas
5.1.Prekių pristatymo kainos Lietuvos Respublikoje:

Dėmesio!  Visas prekes turime sandėlyje. Informuojame el paštu, kai užsakymas yra išsiunčiamas. Užsakymai išsiunčiami per dvi darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.  Jei neturite galimybės apmokėti per el parduotuvę siunčiame el. paštu rekvizitus arba išankstinę sąskaitą faktūrą.

  • Per Lietuvos paštą, kaina 5.00  EUR (siunta keliauja 2-5 d.d. po siuntos išsiuntimo)
  • Per kurjerį, kaina 3.99 EUR (kurjeris pristato siuntas iki dvieju darbo dienų, neįskaitant prekės išsiuntimo dienos) Kurjeris pristato darbo dienomis nuo 8-17 val.
  • Jei labai skubu, siunta galime įdėti  į autobusų stoties siuntų skyrių. t.y. siunčiame tik į tuos miestus, kur yra tiesioginiai autobusai iš Panevėžio. Tada užsakymą gausite tą pačią arba sekančią dieną (visomis savaitėmis dienomis), kaina 3.99 EUR.  Jei norite, kad prekes pristatytume šiuo būdu turite suderinti su mumis tel: 861116585
  • Jei pirkimo suma didesnė nei 50 EUR, pristatymas kurjeriu nemokamas visoje Lietuvoje.
  • Į kuršių Neriją – nesiunčiame.
  • Jei klientas pageidauja atsiskaityti už prekes atsiimant, tuomet papildomai prisideda  išperkamasis mokestis: kurjeriui  1.00 EUR ( t.y. nustatytas kurjerio mokestis). Jei norite, už prekes atsisikaityti kurjeriui turite: suderinti telefonu, arba parašyti į el. paštą arba užsakyme parašyti komentarų skiltyje.Su išperkamuoju mokesčiu siunčiame tik kurjeriu ir už ne mažesnę kaip 30 EUR sumą.  (jei prie užsakymo prekės nenurodyta kitaip).
  • Dėl prekių siuntimo į užsienį prašome kreiptis el. paštu : perkupigu@gmail.com 
 
5.2. Klientas pasirinkęs pristatymą: „registruotu paštu”, pranešimą į pašto dėžutę arba sms žinutę gauna per 2-4 d.d. po užsakymo išsiuntimo dienos, o pasirinkęs „kurjeriu” , užsakymą gauna sekančią darbo dieną po išsiuntimo. (Šventiniu laikotarpiu arba į atokesnes vietas kurjeriai pristato iki dviejų d.d. po siuntos išsiuntimo). 
5.3. Pardavėjas Prekių pristatymą vykdo pasitelkdamas trečiuosius asmenis – Lietuvos paštą arba kurjerį. Prieš pristatydami prekę kurjeriai susisiekia su Klientu ir pasitikslina dėl tikslaus laiko, kuriuo Klientas priims pristatomas Prekes. Jeigu užsakyme nenurodytas kitas Prekes priimantis asmuo, jas priimti privalo pats Klientas.
Pristatymo laiką derina pats klientas, kai kurjeris susisiekia su juo.
5.4. Tais atvejais, kai Klientas negali priimti sutartu laiku Prekių, jis nedelsdamas informuoja telefonu Prekes pristatantį kurjerį ar Pardavėją.
5.5. Jeigu Kliento nurodytu adresu ir su juo suderintu laiku Prekės pristatomos, tačiau Klientas nerandamas, Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo.
5.6. Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę Klientas kruopščiai patikrina Prekės perdavimo momentu. Priimdamas Prekę Klientas privalo pasirašyti Prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad Prekė jam buvo įteikta.
5.7. Pardavėjas įsipareigoja Prekes pristatyti užsakyme nurodytu adresu ir terminais. Jeigu paaiškėja, kad Pardavėjas negali pristatyti Prekės numatytu terminu, jis nedelsdamas apie tai informuoja Klientą.
5.8. Klientui apmokėjus už Prekes Pardavėjas Klientui  sąskaitą faktūrą įdeda su prekėmis.
5.9. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu šis pažeidimas atsirado dėl Kliento kaltės.
5.10. Prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu. 
 
 
 
 
Back to Top